10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën

View Gallery
10 Photos
10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën
Lori Hoxha

10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën
Armina Mevlani

10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën
Marina Vjollca

10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën
Elvana Gjata

10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën
Tuna

10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën
Arbana Osmani

10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën
Eva Murati

10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën
Olta Gixhari

10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën
Suada Sherifi

10 paraqitjet e të famshmeve shqiptare, që mund t’ju inspirojnë për verën
Luana Vjollca

Jemi mësuar t’i shohim të famshmet shqiptare, me paraqitje sa “in”, aq edhe luksoze. Kështu, nëse na tërheqin vëmendjen një palë këpucë të Lori Hoxhës, apo fustan mbrëmje i Armina Mevlanit, për shumicën e publikut, ato mbeten thjesht një “vitrinë” virtuale, në të cilën mund të kundrojmë në kohën e lirë. Përpos cilësisë, modelet janë ato që na pengojnë më së shumti për t’u përpjekur të imitojmë personazhet e ekranit. Kjo, sepse bota e televizionit e pranon ekatravagancën, shkëlqimin, klasin, ndryshe nga jeta e përditshme. Jo çdo ditë mund të vishemi me xixa, dekolte, taka shumë të larta, për shkak të ambientit ku kemi më shumë veprimtari. Me ardhjen e verës, e bukura dhe rehatia duhet të alternohen më së miri, për një dukje sa më stil. Kështu, ne kemi përzgjedhur 10 veshjet e disa prej vajzave më të njohura shqiptare, të cilat mund t’ju inspirojnë gjatë ditëve të nxehta. Klikoni në galeri për të përzgjedhur të preferuarën tuaj.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.