Butiku njujorkez i Victoria’s Secret shndërrohet në muze 0 176

Butiku i Victoria’s Secret në Nju Jork që tërheq shikues, turistë dhe klientë tani transformohet edhe në muze. Në fakt, marka sapo ka vendosur një retrospektivë ku prezantohen shumë kostume të mbajtura nga ëngjëllushet, gjatë spektakleve të tyre. Në këtë ekspozitë vizitorët mund të zbulojnë nga shumë pranë shumicën e modeleve më të pëlqyera.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *