Ja çfarë mendon Kirsten Dunst mbi humbjen në peshë për rolet

View Gallery
3 Photos
Ja çfarë mendon Kirsten Dunst mbi humbjen në peshë për rolet
Kirsten Dunst

Ja çfarë mendon Kirsten Dunst mbi humbjen në peshë për rolet
Kirsten Dunst

Ja çfarë mendon Kirsten Dunst mbi humbjen në peshë për rolet
Sophia Coppola dhe Kirsten Dunst

Aktorja Kirsten Dunst, e cila ka luajtur në shumë filma si protagoniste, drejtuar nga regjisorë të mëdhenj, ka marrë pjesë së fundmi, në prodhimin kinematografik “The Beguiled”, me regji të Sophia Coppola-s. Të dyja vajzat janë mikesha shumë të mira, që nga koha e xhirimit të “The Virgin Suicides”. Për rolin më të fundit të Dunst, Coppola i ka kërkuar aktores, që të humbasë disa kile. E dini si është përgjigjur Kirsten? “Harroje. Thjesht, jo”. Në një intervistë të dhënë në televizion, artistja është shprehur, se sapo kalon të 30-tat, të shkuarit në palestër apo zvogëlimi i porcioneve të ushqimit është mëse i vështirë. “Unë ushqehem me sanduiçe ose krahë pule me patate të skuqura, para se të nisin xhirimet, kështu që, i thashë [Sophia-s] që e kam të pamundur”, shprehet Dunst. Epo, le të ngremë një dolli me coca-cola, për guximin e aktores!No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.