I janë mërzitur xhinset të dashurit? Mund t’i vishni ju!

Kur flasim për xhinset, në radhë të parë në mendje na vjen rehatia, pastaj evuolimi i tyre ndër vite. Jemi mësuar së fundmi të shohim nëpër dyqane, por edhe të veshura nga VIP-at, stilin skinny-jeans, ose ndryshe, xhinset e ngjitura pas trupit. Dhe pothuajse të gjithë e kemi ndjekur këtë trend, duke flakur tutje çdo lloj tjetër pantallonash. Por, a nuk keni nevojë ndonjëherë të ndiheni po aq komfort sa djemtë, të cilët nuk janë domosdoshmërisht të dhënë pas të ngushtave? Epo, ka një zgjidhje. Xhinset e gjera janë krejtësisht “in” dhe koherente me kohën, mjafton që të dini si t’i vishni e stiloni ato. Personazhet më në emër të shoubizit, na kanë inspiruar për një dukje sa më trendi, duke e sjell këtë lloj xhinsi mjaft të përdorshëm në përditshmëri. Klikoni në galeri dhe zgjidhni të preferuarën tuaj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *