Ndahet papritur nga jeta rrokeri i famshëm! 0 163

Një lajm i hidhur vjen nga bota e muzikës për të gjithë dashamirësit e muzikës rrok. Është ndarë nga jeta në moshën 52-vjeçare në mënyrë krejt të papritur një prej legjendave botëror të rrokut, Chris Cornell. Mediat e huaja raportojnë se shkaqet e vdekjes janë ende të paditura, ndërsa familjarët e artistit kanë zgjedhur të mos japin asnjë prononcim, të paktën deri sa të dali shkaku i vëretë i vdekjes së Cornell. Këngëtari ka qenë drejtuesi i grupit “Soundgarden” dhe kanë rrëmbyer dy çmime Grammy dhe kanë shitur 10.5 milion kopje të albumeve.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *