Jeni mami i nuses? Ja çfarë të vishni në dasmë

Nëse vajza juaj ka vendosur datën e saj të rëndësishme, për të lidhur kurorë, ju si mami i saj patjetër që duhet t’i kushtoni një rëndësi të veçantë veshjes tuaj. Duke qenë se ju do të jeni gjatë gjithë kohës pranë nuses, për të pritur miqtë, për t’u fotografuar, për të prezantuar të afërmit e dhëndrit me të afërmit tuaj, atëherë vëmendja e mysafirëve të dasmës, me patjetër do të jetë edhe tek ju. Sipas disa regullave të pashkruara nëna e nuses, apo edhe e dhëndrit, duhet të vishen me pastel. Duhen evituar ngjyrat e bardha, si dhe shkëlqimet, apo xixat e tepërta nëpër veshje. Ndaj ne ju sjellim disa ide veshjesh, të cilat sugjerohen nga editorë të famshëm mode, si dhe stilistë të njohur, për t’ju ardhur në ndihmë se çfarë duhet të vishni në ditën e madhe të vajzës apo djalit tuaj. Gjeni në galeri të gjitha veshjet dhe kombinimet e duhura!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *