Festivali i Kanës nëpërmjet Instagramit

Festivalin e Kanës me zhvillimet që ka marrë bota e informacionit dhe rrjetet sociale është e mundur të shijoni në të githa aspektet, në 360 gradë. Përveç fotove dhe videove që na vijnë nga revistat apo faqet e botës së modës mund të shijoni çaste të mbrapaskenës apo momente që syri i fotografit nuk shkon dot, thjesht duke lundruar në profilet Instagram të yjeve që janë prezente në këtë eveniment. Rihanna ka ndarë çaste nga mbrëmja Chopard, Emily Ratajkowski në Eden Roc ndërsa Susan Sarandon mbi La Croisette… gjeni në galerinë e fotove Festivalin e Kanës të parë nëpërmjet filtrave të Instagram-it.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *