Eva Longoria, Nicole Kidman, Elle Fanning… Festivali i Kanës vazhdon të surprizojë

Çfarë do të ishte një ceremoni hapjeje në Kanë pa galanë e saj të zakonshme të fustaneve të mrekullueshëm mbi tapetin e kuq? Si zakonisht, edicioni i 70-të i Festivalit filloi me bujë dhe yjet me këtë rast filluan garën e madhe të fustaneve. Pas ditëve të para të festivalit që na lanë gojë hapur menduam se tani kishim parë gjithçka. Por në mes të këtij evenimenti Eva Longoria, Nicole Kidman apo e ëmbëla Elle Fanning na mahnitën sërish me paraqitjen e tyre. Zbuloni në galerinë e fotove disa prej fustaneve më të bukur të shfaqur në tapetin e kuq të Festivalit këtë fundjavë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *