Sandale me çorape?! Po, është e mundur, ju tregojmë si t’i kombinoni

Kendall Jenner u paraqit në tapetin e kuq në Kanë me stiletto-t e saj me rripa të Jimmy Choo shoqëruar me  një palë çorape deri tek kyçi i këmbës, provoi se nuk na asnjë koncept të gabuar të vishni sandalet tuaja duke i shoqëruar ato me një palë çorape.

Më poshtë, ju tregojmë 7 mënyra se si t’i kombinoni së bashku në jetën e përditshme sandalet dhe çorapet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *