I keni parë këto foto të Arminës me Shkëlzenin? 0

Janë një nga çiftet më të përfolur mes personazheve shqiptarë. Ajo, një nga blogeret më të famshme; ai, një figurë e njohur, pjesërisht nga politika. Edhe pse rezervohen deri diku për jetën e tyre private, fotot që publikojnë së bashku janë shumë romantike. Postimet më të fundit të Arminës në My Story, tregojnë disa momente të ëmbla mes saj dhe Shkëlzenit. Të dy duken më të dashuruar se kurrë, por gjithsesi këto foto mbeten një kujtim i ca kohëve më parë, pasi blogerja shkruan “Kthim pas në kohë”. Mesa duket, angazhimet e shumta të të dyve, kanë bërë që Armina dhe Shkëlzeni të mos kenë foto më të reja. E kjo në fakt nuk është kaq e rëndësishme, duke marrë parasysh se dashuria mes tyre duket më e fortë se kurrë. Edhe pse duam të shohim më shumë nga çifti, postimet e Arminës na mjaftojnë momentalisht. Në galeri do të gjeni momentet më romantike mes Mevlanit dhe Berishës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *