Kaney West, burri më romantik në botë! Sjell qiellin në tokë për Kim Kardashian! 0 179

Kohët e fundit është spekuluar shumë për një krisje të mundshme të marrëdhënies mes çiftit Kaney-Kim. Por pas kësaj që ka bërë Kaney West në tre-vjetorin e martsesës së tyre, këto spekulime do të jenë thjesht thashetheme. Teksa është futur në shtëpi Kim është surprizuar kur para derës ka parë dy vargje gjigande me lule, duke të krijuar idenë e reve. Kjo ide origjinale e burrit të saj, duket se e ka emocionuar tej mase bukuroshen e Kardashian, duke mos harruar të falenderojë publikisht Kaney-n nëpërmjet instagramit. “Sa e bukur është kjo që të vish në shtëpi dhe të shohësh kaq shumë lule, që duken sikur fluturojnë. Faleminderit shpirt, që je bashkëshorti dhe babai më i mirë në botë”, ka shkruar Kim.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *