Bella Hadid muzë sensuale e parfumit të ri Bulgari 0 199

Pas pushtimit të Festivalit të Kanës, Bella Hadid pushtoi Romën. Këtë të mërkurë më 24 maj, Bulgari njoftoi se ajo do të bëhet muza e parfumit “Goldea, The Roman Night”, që do të jetë i disponueshëm shtatorin e ardhshëm. Një etapë e re bashkëpunimi mes shtëpisë së bizhuterive dhe modeles amerikane, që është muzë për aksesorët që ata ofrojnë. Zbuloni në galerinë e fotove disa prej çasteve të pritjes madhështore që iu bë në kryeqytetin Italian dhe të xhirimeve  të reklamës

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *