Sandalet që ju duhen këtë verë!

Që nga modelet e drunjta tek ato me rripa dhe me detaje pop, këtë sezon modelet e sandaleve do të jenë të larmishme. Çfarë mund të jetë më verore se sa një palë sandale me takë ortopedike? Tendencë do të jenë ngjyrat e lehta të rërës e karamelit, sandalet me vija, motive gjeometrike dhe rripa, ato espadrilles të larta, ato me dekor aksesorësh metalikë dhe shkrimesh të ndritshme pop.

Për të zgjedhur modelin i cili ju përshtatet më tepër, shfletoni galerinë dhe zgjidhni të preferuarat tuaja.  Ja modelet verore ku të fokusoheni:

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *