Brenda garderobës së Kate Middleton!

Edhe në daljet e saj rutinë për një shëtitje të thjeshtë ajo duket gjithmonë e mrekullueshme. Kate Middleton e njohur për një stil të thjeshtë në veshje, por asnjëherë të gabueshëm duke bërë që komentet rreth paraqitjeve të saj të jenë gjithmonë pozitive. Ndaj ne ju sjellim edhe një herë në vëmendje garderobën e princeshës së Anglisë, tashmë nënë e dy fëmijëve George dhe Charlotte. Shijoni këtë galeri fantastike fotosh me veshjet më të mira të saj. 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *