Bujarja Olta Gixhari, më transparente se transparentja! 0

Ajo njihet për format e saj seksi dhe duke qenë se edhe vetë Olta Goxhari i di pikët e saj të forta, nuk heziton që herë pas here t’i bëjë edhe më evidente ato. Koketa e kinematografisë shqiptare është parë mbrëmë në eventin e Geraldina Sposa, e veshur me një fustan të gjatë, të zi, tejet transparent. Olta është treguar më se bujare, duke qenë se edhe reçipetat i janë dukur të tepërta, duke mos i veshur fare. Ndoshta mund të duket një (zh)veshje e tepruar, por nuk mund ta mohojmë faktin që biondja bukuroshe duket tmerrësisht seksi dhe me siguri i ka kthyer disa koka mbrëmë…Disa koka thash?! Nuk mendoj se ka patur njeri që nuk i ka rënë në sy Olta!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *