Rita Ora vjen në Tiranë dhe arsyeja do t’ju habisë! 0 272

Prapë udhëtim për Ritën, por këtë herë jo drejt ndonjë destinacioni të huaj për ne. Këngëtarja ndodhet aktualisht në Tiranë, e ndoshta po habiteni përse nuk kemi mësuar ende për ndonjë koncert apo event të mbajtur nga ajo. Epo, nuk do të kemi mundësinë ta shohim nga afër, pasi prezenca e saj në kryeqytet ka ndodhur për një arsye krejt personale. Një e afërme e familjes Sahtaçiu ka organizuar dasëm, e në një rast të tillë nuk mund të mungojnë as njerëzit më të afërt. Është për t’u përgëzuar fakti që këngëtarja ka gjetur kohë për një angazhim të tillë, mes gjithë asaj axhende të ngarkuar me aktivitete artistike. Çdo herë e më shumë, Rita tregon thjështësinë që e karakterizon, duke i shtuar pikë vetes në sytë e fansave, e sidomos atyre shqiptarë. Klikoni në galeri për fotot.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *