Gigi Hadid, Hailey Baldwin, Karlie Kloss… Street Style veror nga vipat e modës

Me ardhjen e qershorit zyrtarizohen edhe ditët e nxehta. Tani ndryshimi i garderobës për t’u përshtatur me verën është një domosdoshmëri. Si çdo herë që bëhet ky ndryshim ka dyshime se çfarë rrobash të merrni dhe çfarë kombinimesh të bëni. Nga Gigi Hadid te Kalrie Kloss zbuloni në galerinë e fotove kombinimet më të bukura të vazjave të modëz në rrugët e kryeyteteve botërore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *