Kylie Jenner modelja më influencuese e modës në botë

Kylie Jenner mbetet modelja më influencuese e modës sipas një klasifikimi të zhvilluar nga Blogmeter, ndërsa reperja Nicki Minaj është më aktivja, ndërsa këngëtarja Selena Gomez është ajo që ka më shumë ndjekës. Pas, Kylie Jenner, personazh televizioni, modele dhe sipërmarrëse, Blogmeter vë në vend të dytë Lele Pons, e ndjekur nga Miley Cyrus që ngrihet në klasifikim falë lançimit të këngës së saj të re Malibu. Këto janë të gjitha vajza të reja që falë rrjeteve sociale kanë arritur suksese të paimagjinueshme në një moshë shumë të re.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *