Letër dashurie nga Olta Gixhari?

Paraqitja e saj joshëse e sensuale ka bërë që ajo të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave shqiptare. Po çfarë ka bërë kësaj here?

Aktorja Olta Gixhari, përmes një postimi në profilin  e saj në Instagram sot na ka zbuluar dhe anën e saj romantike. Biondja simpatike ka publikuar një letër dashurie të shkrimtarit Gustave Flaubert drejtuar të dashurës së tij të zemrës Louise Colet.

Të dashur djem, tani e mësuat se si ta bëni për vete Oltën!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *