Personazhet shqiptare kopje të nënave të tyre! 0

Bukuria është ndër të tjera e trashëgueshme, e si rrjedhojë e kësaj, ndërhyrjet e ndryshme kirurgjikale nuk rezultojnë asnjëherë aq të përsosura sa pamja origjinale. Thonë se vajzat iu ngjajnë baballarëve dhe djemtë, nënave, por kjo nuk është domosdoshmërisht e përcaktuar. Kështu, qellon shpesh që vajzat të marrin bukurinë nga mamatë, duke u bërë kopje të tyre. Eva Murati ka publikuar pak ditë më parë, një foto të së ëmës, ku ngjashmëria është tejet e madhe, aq sa po të mos ishte imazhi në bardh e zi, do të mendonim se do ishte vetë Eva. Sara Kapo është njësoj, si të shohësh Ema Andrean përpara 20 viteve. Monika Kryemadhi u pyet shumë herë mbi operacionet plastike, por përgjigja më e mirë për të gjithë komentuesit, do të ishte foto ku shihet krahë për krahë mamasë së saj (ngjashmëri e jashtëzakonshme). Këto janë vetëm disa nga emrat e të famshmeve shqiptare, të cilat ‘tradhëtuan’ genet e baballarëve, për të rrëmbyer bukurinë e nënave. Klikoni në galeri për të zbuluar të tjerë personazhe. Cila nga vajzat ka ngjashmëri më të madhe, sipas mendimit tuaj?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *