Çantë e vjetër, jetë e re! 0 66

Të nëdrrosh çantën në vazhdimësi? Është e mundur, me një marifet të vogël, të shtoni varëse dhe të ndërroni rripin, për të revolucionuar pamjen. Lamtumirë minimalizmit, rryma është eksentrike dhe ironike dhe sekreti është të guxosh me detaje që kontrastojnë nga ngjyra dhe materiali.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *