Evolucioni i stilit të Kamela Islamajt 0

Ajo është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar dhe njihet për performancat muzikore gjithmonë live. Këngëtarja me origjinë nga Korça u bë e njohur përmes talent show-t ‘Ethet e së premtes mbrëma’ e më pas në ‘Top Show’duke sjellë cover-a të ndryshëm, kryesisht të rrymës muzikore Pop dhe Rock. A e keni ditur se është edhe pianiste?

Fillimisht në paraqitjet e saj skenike binin në sy veshjet e errëta, ku mbizotëronte e zeza. Tashmë, stili i saj ka ndryshuar, Kamela vjen gjithmonë e më shumë duke na surprizuar e duke u paraqitur më femërore, më elegante, me ngjyra, lule dhe tartan.

Sot, për nder të ditëlindjes së këngëtares, ju sjellim në galeri se si ka ndryshuar look-u i saj në vite.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *