Fustane nusesh Made in France 0 194

Treshja e motrave që fshihet pas markës franceze “Victoire Vermeulen” kanë paraqitur koleksionin e ri 2018. Ku do të zbuloni fjongo, fantella dhe kapele prej kashte… për më shumë shfletoni galerinë e fotove.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *