Retrospektivë glamur e Festivalit të Kanës 2017

Aktore, aktorë, regjizore kult, ata shënuan 70-vjetorin e Festivalit të Kanës dhe kanë pranuar që të zhvillojnë një seancë të jashtëzakonshme me pozime të jashtëzakonshme para aparatit fotografik.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *