Kelly Rohrbach, zëvendësuesja e Pamela Anderson në Baywatch sundon rrjetet sociale

Kelly Rohrbach jo vetëm që është një nga modelet më të bukura të Amerikës, por është edhe një vajzë shumë guximtare. 20-vjeçarja ka pranuar të interpretojë në filmin “Baywatch” rolin e CJ Parker që në serlialin televiziv luhej nga e paharueshmja Pamela Anderson. Aktorja ka treguar se është në lartësinë e njërës prej femrave më seksi të viteve ’90 dhe ka pushtuar menjëherë fansat në rrjetet sociale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *