Një klip i ri në horizont! 0

‘Your song’, single i fundit i shoqëruar me klipin me titra , publikuar në muajin maj nga këngëtarja Rita Ora, është ende kënga e pozicionuar në vendin e parë për sa i përket hiteve muzikore  të Britanisë së Madhe. Kritikat vendase e kanë cilësuar këtë klip të shoqëruar me titra se ka pasur ritmin e duhur që Ora të rikthehet në tregun muzikor britanik.

Vetëm pak ditë më parë, Rita ka paralajmëruar fansat se po merret me xhirimin e një klipi  i cili do të publikohet së shpejti. Ajo ka zbuluar se xhirimet po realizohen në Londër dhe është mjaft e emocionuar për këtë projekt.

Jemi në pritje të hitit të radhës nga Rita jonë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *