Anxhelina Kotorri: “Personazheve shqiptarë iu mungon një kurues imazhi!”

Ajo është një nga blogeret më të reja në moshë, e apasionuar pas veshjes, stilit e të bukurës. Në këtë intervistë ekskluzive për bordo.al, Anxhelina Kotorri rrëfen disa detaje nga profesioni aktual që po ushtron, ashtu sikurse ndan opinionin e saj lidhur me imazhin e personazheve shqiptarë. E sinqertë deri në fund, sa herë tregon diçka më shumë mbi marrëdhënien me markat origjinale, udhëheqësja e Angelina LookBook shpreh ndër të tjera synimet e saj si blogere, si dhe relatat me koleget e fanset. Krahas intervistës së mëposhtme, në galeri do të gjeni disa foto të Anxhelinës, realizuar nga BORDO.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *