Klaudia Pepa, mahnitëse në të kuqe!

Që prej edicionit të ‘Amici’ ku u dallua si një balerinë mjaft e talentuar, Klaudia Pepa po vijon me një karrierë mjaft të sukseshmë në Itali. Jo vetëm si një balerinë pjesë e televizioneve italiane por edhe si drejtuese e një shkollë baleti ‘Klaudia Dance Academy’.

Sot, Klaudia ka ndarë me fansat në Instagram foto backstage nga ambientet e platformës televizive Sky Italia. Të bie në sy veshja e balerinës , një fustan i shkurtër  i kuq mjaft elegant, si dhe buzëqeshja e saj karakterisitke mjaft rrëzëllitese.

Bukuroshja nuk ngurron të ndajë herë pas here imazhe në të cilat shfaqet  me një look ndryshe, por gjithmonë shumë bukur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *