Do ta bënit zgjedhjen e Ledion Liços?!

Pas mbylljes së spektaklit “The Voice Of Albania”, moderatori Ledion Liço duket se tashmë ka të gjithë kohën e nevojshme për t’ju përkushtuar familjes së tij të vogël dhe pse jo, për të bërë ca pushime mijëra kilometra larg Shqipërisë. Vetëm dy ditë më parë Ledioni ka festuar 30-vjetorin e tij dhe sigurisht që ky përvjetor e gjeti atë më të plotësuar se kurrë më parë, me Sarën në krah dhe me të voglin London Noor.  Prezantuesi i Top Channel ka zgjedhur për të festuar kësaj here pikërisht në Hong Kong-un e largët. Ai ndan herë pas here me ndjekësit e tij në Instagram video të ndryshme, ku më së shumti në to gjenden gatimet apo pijet e veçanta kineze. Zgjedhje interesante Ledion!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *