Këto blogere duhet t’i ndiqni patjetër në Instagram!

Ato janë shpesh një muzë frymëzimi për ide mbi mënyrën tuaj të veshjes. Blogeret e modës në ditët e sotme ndajnë gjithçka me publikun  në blogjet apo rrjetet e tyre sociale, çdo trend apo tendencë të fundit. Jo vetëm në botë, por edhe në Shqipëri është shtuar trendi i blogereve. Vajza të reja që ekspozojnë veshje ose japin këshilla për dress-code për evente të ndryshme.

Nëse edhe ju jeni ndjekëse të Instagramit, atëherë duhet t’u bni patjetër follow blogereve që ne ju sugjerojmë në galeri. Ndiqini dhe pse jo, vidhni ide për look-un e përditshëm. Frymëzohuni edhe ju për t’u dukur bukur dhe me stil!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *