Floriana Garo, ç’të reja kemi në horizont…?

Moderatorja e ‘Jo vetëm modë’ Floriana Garo ka vendosur që këtë fundjavë të ndajë me miqtë dhe ndjekësit një lajm mjaft  të rëndësishëm. Ajo ka treguar përmes një fotoje se është shumë e lumtur.

Floriana është fejuar!

Ja postimi i saj në Instagram: ‘Të dashur miq, desha të ndaja me ju lajmin e mrekullueshëm të fejeses time! Jam shumë shumë e lumtur!’

Po kush është personi që i ka rrëmbyer zemrën ish-missit? Ndoshta Floriana do na zbulojë diçka më tej, në një tjetër postim për të fejuarin e saj i cili quhet Enis.Ndjekësit e saj dhe miq të afërt i kanë uruar jetë të lumtur moderatores për fejesën.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *