Pak Red Rosè Champagne në flokët tuaj 0

Është një ngjyrë fashion dhe verore. Pse të mos guxoni të shkëlqeni edhe ju me flokët tuaj nën rrezet përvëluese të diellit? Kjo ngjyrë kaq e veçantë arrihet duke përzier ngjyrën e kuqe, çiklaminë dhe rozën e lehtë.

Rezultati që do të arrini? Një ngjyra me nuancat sa moderne edhe antike, herë-herë merr tonalitetet e ngjyrës së pjeshkës, por që të kujton edhe atë të shampanjës rosè.

Stilistët e flokëve e konsiderojnë këtë ngjyrës si mjaft verore e argëtuese për të provuar. Është me të vërtetë mjaft trendy për vajzat fashionista që duan të jenë në qendër të vëmendjes, në çdo moment!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *