Si ka qenë Fiori Dardha para 10 vitesh?

Moderatorja e ‘Boom’ Fiori Dardha ka ndarë me fansat një situatë e cila e ka bërë tejet nostalgjike. Asaj i kanë dërguar foto të periudhës përpara dhjetë viteve dhe nuk ka ngurruar ta postojë atë në Instagram.

Me humorin që e karakterizon, Fiori ka bërë pak autokritikë duke thënë se vetullat e saj janë një tmerr, ama ky kujtim është shumë i bukur!

Fotoja e Fiorit ka shkaktuar reagime të shumta edhe tek ndjekësit e saj, të cilët e kanë komplimentuar moderatoren.

Po ju, si keni qenë përpara 10 viteve?

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *