9 modele pantallonash të shkurtra, për ditët e nxehta të 2017

Folëm për bikinit, fustanet, sandalet, madje dhe kombinimet më të përshtatshme për këtë sezon. Por, a nuk ju ka munguar diçka tjetër? Nuk i kemi thënë të gjitha, pasi vera nuk ka kuptim pa një nga veshjet karakteristike të saj: pantallonat e shkurtra! Shumica e vajzave, mezi presin ardhjen e ditëve të nxehta, për ekspozimin e këmbëve në rrugët e qytetit, pikërisht me anë të këtij modeli. E përveç bukurisë, një tjetër anë pozitive e tyrë është dhe rehatia. Për aq kohë, sa vapa bëhet më e përballueshme kur vishemi shkurt, atëherë gjysma e problemeve është e zgjidhur. Madje dhe koha që do t’i kushtoni të veshurit është e paktë, pasi një palë xhinse të këtij lloji, nuk duan gjë tjetër veçse një bluzë apo kanatjere sipër, dhe kaq! Sportive dhe seksi, e ku ka më bukur…Në galeri ju paraqesim 9 modele të pantallonave “shorts”, të cilat do të jenë inspirimi juaj për dy muajt në vijim. Dispononi ndonjë model të ngjashëm në garderobë?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *