Modelet më të bukur të kadillakëve 0 74

Një nga makinat më të famshme që nga krijimi i parë i tyre është Kadillaku. Mijëra të apasionuar pas automjeteve e ëndërrojnë blerjen e një modeli të tillë. Prodhuar që nga viti 1902, rrënjët e së cilit nisin nga kompania Henry Ford, kadillakët janë sot një nga makinat më luksoze amerikane. Më 1909, General Motors e bëri këtë model të vetin, e që prej asaj kohe kjo makinë ka evuoluar si në cilësi, ashtu dhe në stil. Mbetet sot për sot një nga automjetet më të kërkuara në tregun e shit-blerjes, e ne ju ftojmë të klikoni në galeri për të parë 10 modelet më të mira, bashkë me çmimet përkatëse.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *