Ngjashmëria e Duas me të atin do t’ju habisë … 0 154

Ishte dita e baballarëve, e pavarësisht se vendi ynë nuk e ka të përfshirë në kalendarin e festave, vende të ndryshme të botës e festojnë me po aq impenjim sa çdo event tjetër. Personazhet e famshëm janë ata të cilët i bëjnë akoma dhe më publike urimet, duke zbukuruar rrjetet sociale me fjalë të përzemërta. I tillë ka qenë edhe dedikimi i Dua Lipës, që ka zgjedhur t’i urojë të atit këtë ditë, nëpërmjet një fotoje. Shohim Duan në një moshë fare të vogël, e babain e saj, i cili duket sikur i ka trashëguar çdo tipar të tijin këngëtares! Ngjashmëria mes tyre është vërtetë e madhe, një rast tipik i : ‘vajzat i ngjajnë baballarëve’. Gjatë shkrimit të saj bashkangjitur postimit, Lipa nuk nguron ta quajë të atin shok, e të shprehi se ajo, së bashku me motrën e vëllain janë fëmijë me fat, për prindërit që kanë. Në galeri do të gjeni postimin e plotë. Si dy pika uji, apo jo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *