Për çfarë i besoi Arbana, Jonidës? 0 86

 

E mbrëmshmja shënoi natën e parafundit të spektaklit të së shtunës të Big Brother. Të gjithë fansat e formatit, u fokusuan tek elminimet, ashtu sikurse në shpalljen e çifteve finaliste, që do të garojnë për çmimin e madh. Duke qenë se ky reality show po shkon drejt përfundimit, kjo do të thotë që nuk ka mbetur dhe shumë për të komentuar nga paraqitjet e Arbanës, sa në një fundjavë, në tjetrën. Dje, moderatorja kishte zgjedhur një ‘outfit’ komplet të zi, ku përfshihej një fustan bust i shkurtër, si dhe sandalet të po së njejtës ngjyrë. Ndër gjithë të zezën, ato çfarë bënin më shumë përshtypje, ishin një nga aksesorët më të nënvlerësuar së fundmi: vëthët! Në formë luleje, të mëdhenj e shumëngjyrësh, ata tërhiqnin vëmendje, duke i dhënë kështu moderatores një pamje shumë shik. Por, sa më shumë i shihnim, aq më shumë mendonim se diku i kemi parë edhe më herët. Dhe nuk gabuam, pasi këngëtarja Jonida Maliqi, ka realizuar së fundmi një set fotografik me bizhuteri të njejta, të cilat i përkasin firmës Shourouk. Nga ana tjetër, si një nga më të apasionuarat ndaj modës, Maliqi e ka bërë pjesë të biznesit së saj, koleksionin e fundit të këtyre aksesorëve. E Arbana nuk ka mundur t’i rezistojë, duke i besuar kështu Jonidës një pjesë jo të pakët të paraqitjes. Në galeri do të gjeni fotot e Arbanës e Maliqit, si dhe të aksesorëve përkatës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *