10 stilime flokësh në vetëm pak minuta! 0 314

Thonë se flokët janë gjysma e bukurisë, por pse të qendrojmë me orë të tëra përpara pasqyrës në kërkim të perfeksionit çdo mëngjes? Çështja e sistemimit të flokëve është shumë e rendësishme për çdo femër, sidomos për ato që u duhet të jenë në lëvizje përgjatë gjithë ditës.

Ne ju sjellim disa modele dinake të krehuri, të cilat realizohen shpejt dhe lehtë dhe ju bëjnë të dukeni të rregullta e pa hequr dorë nga eleganca juaj. Një topuz në majë të kokës, të çrregullt, një gërshet apo një bisht kali do ju marrë vetëm pak minuta nga rutina e përditshme e mëngjesit.

Zbuloni në galeri se cilat janë 10 mënyrat e thjeshta të stilimit të flokëve tuaj dhe do të jeni të krehura bukur e me stil përgjatë gjithë ditës!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *