A njeh limite Amarda Toska? 0 158

Moderatorja Amarda Toska ka nisur pushimet në bregdet. Si çdo herë, ajo nuk ka ngurruar të postojë foto nga plazhi. Por, pas një imazhi të tillë të kaltër, na bie një sy një tjetër postim i Amit. Një foto në të cilën shfaqet vogëlushi Joel, i shtrirë për shtatë palë qejfe mbi një banak. Me mbishkrimin ‘Sky is the limit’ pra ‘Vetëm qielli është kufiri’, të shoqëruar me smile që qeshin me lotë, moderatorja ndoshta ka dashur të tregojë se sa të lëvizur e të zhdërvjellët janë fëmijët e sotëm, me tekat dhe dëshirat e tyre të pakufizuara e pa limite nuk ndalen para asgjëje.

Kështu ka bërë edhe Joeli, është shtrirë mu mbi banak. Ku i dihet? Ndoshta do të bëhet edhe ai çapkën si babai i vetë.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *