Blerja e rradhës: një kasë e re për smartphone! 0 52

Kur flasim për trendet më të reja, zakonisht iu referohemi veshjeve, grimit apo flokëve. Por, për aq kohë sa jetojmë në një shoqëri tejet konsumatore, mesa duket ajo çka ndryshe quhet “tendenca më e fundit”, vlen dhe për ato produkte, që as nuk na kishte shkuar ndër mend. Të tilla janë kasat e aparatëve celularë (apo smartphone, siç jemi mësuar t’i quajmë), pas të cilave rendin jo pak vajza e djem të rinj. Ndoshta për disa duket krejt e habitshme, por duke filluar që nga modelet, e deri tek çmimet, ekziston një larmishmëri zgjedhjesh, që nuk bën gjë tjetër, veçse shtonë dëshirën për të blerë më shumë, e për të patur më të mirën. Të qenurit gjithmonë ‘in’ do të thotë që të adaptosh më të renë e çdo elementi që i përket pamjes së jashtme. Duke qenë se vera ka nisur, ngjyrat fillojnë të lulëzojnë, e po kaq i ndezur duhet të jetë dhe kolori i kasës suaj të celularit. Klikoni në galeri për 21 sugjerime, që do bëjnë të ndiheni si ylli i plazhit, sidomos kur tw bwni njw selfie me shoqet!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *