Koleksioni Pranverë/Verë 2018 i Versaçe është një mrekulli! 0 160

Koleksioni i ri i shtëpisë së famshme të modës Versaçe për sezonin e ardhshëm të Pranverë/Verë 2018 është një koleksion që me siguri do ta dashuroni të gjithë. Si për meshkujt, ashtu edhe për femrat çdo veshje e këtij koleksioni është një mrekulli më vete. Shfletoni galerinë për të parë krijimet e shtëpisë së njohur të modës për sezonin e ardhshëm dhe na thoni nëse kemi të drejtë që u dashuruam me këto krijime.

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *