Luana Vjollca, e dashuruar me…?

Ish-velina e Fiks Fare Luana Vjollca duket se po kalon një verë të nxehtë duke u argëtuar në pishina e në udhëtime. Ajo shfaqet gjithmonë e buzëqeshur, me një look stylish  e gjithmonë ndryshe. Kohët e fundit e kemi parë Luanën që të vishet së tepërmi me ngjyrën e bardhë. Mos ka ndonjë lidhje të veçantë me këtë ngjyrë? Ndoshta e ka të preferuar?

Sot ajo është shprehur në postimin e saj të fundit se është e dashuruar… me këtë ngjyrë!

E ku ka më bukur se të vishesh me të bardha, sidomos me ngjyrën e këndshme që ka marrë tani lëkura e moderatores së ‘Pa limit’? Artistja e ka plotësuar më së miri fustanin e bardhë me një palë sandale ngjyrë gold, lëkurën e nxirë nga dielli dhe flokët e verdha.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.