Emina Cunmulaj, me fustan të bardhë!

View Gallery
7 Photos
Emina Cunmulaj, me fustan të bardhë!

Emina Cunmulaj, me fustan të bardhë!

Emina Cunmulaj, me fustan të bardhë!

Emina Cunmulaj, me fustan të bardhë!

Emina Cunmulaj, me fustan të bardhë!

Emina Cunmulaj, me fustan të bardhë!

Emina Cunmulaj, me fustan të bardhë!

Ndoshta, menjëherë pasi keni lexuar titullin, keni menduar: “Po Emina sikur u martua njëherë…?”. Eh, pikërisht, u martua dhe sot është një ditë tejet e veçantë për të. Ditën e djeshme modelja postoi një foto ku shihet me bashkëshortin duke kënduar pranë një orkestre, e imazhin e shoqëron me kto fjalë: “Dy vjet më parë po kërcenim e po këndonim nën ritmtin e Gypsy King. Edhe pak na ndan nga përvjetori jonë i dytë. Kujtime të mrekullueshme, me atë të cilin më bën të ndihem si mbretëreshë, çdo ditë”. E duke qenë se ‘e nesërmja’ e postimit korrespondon me ditën e sotme, një tjetër foto u publikua nga Emina në Instagram, ku të tërheq vëmendjen menjëherë fustani i bardhë, e natyrisht bashkëshorti i veshur me kostumin e dhëndrit krahë saj. Nuk është hera e parë, që modelja shpreh lumturinë dhe dashurinë ndaj të shoqit, duke na dhënë gjithnjë e më shumë idenë e një familje të lumtur. Dhe kjo është gjithë çfarë njerëzit duan, për t’u ndjerë të plotësuar, apo jo? Klikoni në galeri për postimet e plota. Si ju duket Emina si nuse?

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.