Emina Cunmulaj, me fustan të bardhë! 0

Ndoshta, menjëherë pasi keni lexuar titullin, keni menduar: “Po Emina sikur u martua njëherë…?”. Eh, pikërisht, u martua dhe sot është një ditë tejet e veçantë për të. Ditën e djeshme modelja postoi një foto ku shihet me bashkëshortin duke kënduar pranë një orkestre, e imazhin e shoqëron me kto fjalë: “Dy vjet më parë po kërcenim e po këndonim nën ritmtin e Gypsy King. Edhe pak na ndan nga përvjetori jonë i dytë. Kujtime të mrekullueshme, me atë të cilin më bën të ndihem si mbretëreshë, çdo ditë”. E duke qenë se ‘e nesërmja’ e postimit korrespondon me ditën e sotme, një tjetër foto u publikua nga Emina në Instagram, ku të tërheq vëmendjen menjëherë fustani i bardhë, e natyrisht bashkëshorti i veshur me kostumin e dhëndrit krahë saj. Nuk është hera e parë, që modelja shpreh lumturinë dhe dashurinë ndaj të shoqit, duke na dhënë gjithnjë e më shumë idenë e një familje të lumtur. Dhe kjo është gjithë çfarë njerëzit duan, për t’u ndjerë të plotësuar, apo jo? Klikoni në galeri për postimet e plota. Si ju duket Emina si nuse?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *