Jennifer Aniston tregohet bujare, duke rrëfyer dietën personale ushqimore 0

Ajo është 47 vjeç, por fiziku i saj nuk tregon më shumë se 25. Aktorja Jennifer Aniston, duket se ka një kujdes të veçantë për dietën e saj ushqimore, e nisur nga kjo vitet për të janë thjesht një numër. Por, çfarë konsumon Aniston në dietën e saj ushqimore. Ajo ka postuar në një faqe të njohur në instagram ‘Living Proof’, se çfarë ha ekzaktësisht në mëngjes dhe në drekë. Le t’i hedhim një sy:

Për mëngjes aktorja e njohur preferon të konsumojë produkte me protein dhe fruta të freskëta. Ja çfarë përmban mëngjesi i saj:

Një vezë e zier shumë pak, një fetë bukë integrale, dy feta domate dhe tri feta avokado. Vezët ajo i mer të fresëkta nga pulat e saj.

 

 

 

Në drekë Jennifer preferon një sallatë të shëndetshme e cila përmban;

Kastravec, majdanoz, nenexhik, qepë të kuqe, fasule garbanzo, djathë i bardhë, fistik, të gjitha të përziera së bashku.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *