Ja vila përrallore ku do të qëndrojnë binjakët e Beyonce 0

400.000 dollarë në muaj do ta paguajnë Beyonce dhe Jay Z për të qëndruar në një vilë në Malibu menjëherë pasi binjakët të dalin  nga spitali, ku po mbahen në mbikqyrje për shkak të lindjes së parakoshme. Tre fëmijët Blue Ivy, Shaën dhe Bea do të kalojnë të gjithë verën këtë vilë përrallore. 10 dhoma gjumi, 14 tualete, një pishinë gjigande, shumë gjelbërim e çdo facilitet luksi që familjet e famshme janë mësuar të kenë do të ketë kjo shtëpi. Shlefoni galerinë dhe ëndërroni bashkë me ne, sikur jeni buzë asaj pishine!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *