Brad Pitt nuk është më në ‘treg’! Ja kush na e rrëmbeu

Pas ndarjes nga Angelina Jolie ai u rikthye sërish në ‘treg’ si beqari më i lakmuar i botës. Pasi kaloi çaste tejet të vështira pas divorcit, duket se Brad Pitt ka lënë pas gjithçka dhe ka hapur një dritare të re në jetën e tij. Angelina Jolie tashmë është thjesht nëna e fëmijëve të tij, pasi siç duket Brad ka një tjetër femër në jetën e tij. Bëhet fjalë për aktoren 35-vjeçare Siena Miller me të cilën thuhet se Pitt ka nisur një romancë këtë verë. Sipas The Sun çifti është parë që janë shumë të dhënë me njëri-tjetrin dhe me gjasa kjo marrëdhënie të zgjasë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *