Një zhytje ‘në fund të detit!’ 0

Sot ju prezantojmë një trend të ri për plazh! Veshje të larmishme  plot ngjyra dhe detaje të freskët, pa rregulla dhe limite. Cila është risia?

Trendi i ri i kësaj në vere në veshjet dhe aksesorët femërorë është një udhëtim i vërtetë në fund të detit!

Ju sugjerojmë look-un ‘në fund të detit’! Me guaska, peshq, kuaj deti në një sfond koralor, të bardhë ose blu kobalti. Bëhuni një me peizazhin bregdetar! Zhytuni në galeri për të qenë ju sirena e thellësive!

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *