Martohet papritur futbollisti shqiptar dhe fustani i nuses është WoW!

Ishte surprizë për këdo, kur vetëm para pak minutash në profilin e futbollistit Granit Xhaka pamë foto të tij i veshur dhëndër dhe partnerja e veshur me fustanin e bardhë. Duket se çifti kishin vendosur të mbanin gjithçka të fshehtë, për ceremoninë e martesës së tyre. Granit Xhaka dhe partnerja e tij Leonita Lekaj kanë lidhur kurorë si për të celebruar historinë e tyre të dashurisë tashmë disa vjeçare. Graniti ka zgjedhur një kostum në ngjyrë blu për ditën e tij të madhe, ndërsa fustani i bardhë i nuses ka një vello tejet të gjatë, duke i dhënë asaj pamjen madhështore të një princeshe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *