Momentet më të ëmbla mes Gigi Hadid dhe Zayn Malik

Ata janë një nga çiftet e famshëm më të këndshëm të showbizit që prej vitit 2015-të kur bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë. Me kalimin  e kohës janë shndërruar në personazhe tepër të dashur për publikun, sidomos me publikimin e fotove selfie së bashku.

Kemi përzgjedhur t’ju tregojmë në galeri momentet e tyre më të bukura e më të ëmbla të modeles dhe këngëtarit, si çift.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *