Trendi i parezistueshëm i thonjve që po i çmend të gjitha!

Pavarësisht stinës, na duhet të kemi gjithmonë thonj të kuruar për duar sa më të bukura. Nuk është e thënë që t’i mbajmë gjithmonë të gjatë, apo të mbushur me xhel. Edhe një shtresë manikyri mjafton për të pasur duar të rregullta.

Si verë që është, kemi me shumë dëshirë për ngjyra dhe harmoni në look. Një trend i momentit mjaft argëtues për sa i përket thonjve janë dekori i tyre me fruta shumëngjyrëshe. Duken bukur, të freskët dhe është pothuajse e pamundur t’u rezistosh! Herës tjetër që do të shkoni në sallon për të bërë thonjtë, sugjerojini estetistes një nga modelet tona në galeri! Veç bëni kujdes, mos t’i kafshoni!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *